Haber
Adanasporlu Futbolcu Yusuf Erdoğan, Atatürk Bayrağıyla Sahayı Gezerek Konyaspor Galibiyetini Kutladı
![](https://ilicajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/10/adanasporlu-futbolcu-yusuf-erdogan-ataturk-bayragiyla-sahayi-gezerek-konyaspor-galibiyetini-kutladi-Jay66R9T.webp)
Süper Lig’in 10. haftasında Adana Demirspor ile Konyaspor karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Adanaspor 3-0 kazanırken, futbolcu Yusuf Erdoğan da galibiyeti Atatürk bayrağıyla kutladı.
Yeni Adana Stadı’nda oynanan karşılaşma, Adanaspor’un 3-0 galibiyetiyle sona erdi.
![](https://ilicajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/10/adanasporlu-futbolcu-yusuf-erdogan-ataturk-bayragiyla-sahayi-gezerek-konyaspor-galibiyetini-kutladi-0-2gRseVDZ.jpg)
Bitiş düdüğünün çalmasıyla birlikte, Adana Demirsporlu futbolcu Yusuf Erdoğan, hem zaferi hem de Cumhuriyetimizin 100. yılını Atatürk bayrağıyla kutladı.
![](https://ilicajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/10/adanasporlu-futbolcu-yusuf-erdogan-ataturk-bayragiyla-sahayi-gezerek-konyaspor-galibiyetini-kutladi-1-kD2bd1wg.jpg)
İşte o anlar: ?