Haber

Simay Atlı kimdir? Kim Milyoner Olmak İster Simay Kimdir? Simay Atlı kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Simay Atlı kimdir? Sorusu sosyal medya platformlarında sıkça konuşulan konular nedeniyle oldukça merak ediliyor ve araştırılıyor. Çok sayıda binanın yıkıldığı ve binlerce vatandaşımızın hayatını kaybettiği depremde Kim Milyoner Olmak İster’e katılan Simay Atlı’nın da hayatını kaybettiği ortaya çıktı. Peki Simay Atlı kimdir? Kim Milyoner Olmak İster Simay Kimdir? Simay Atlı kaç yaşında, ne iş yapıyor?

SİMAY ATLI KİMDİR?

Kahramanmaraş’ta çöken Penta Park’ta psikoloji okuyan 21 yaşındaki Simay Atlı’nın yaşadığı ve binanın depremde yıkıldığı öğrenildi. Simay Atlı ve annesi de depremde enkaz altında kaldı. Arama kurtarma çalışmaları sırasında anne ve kızının cansız bedenlerine ulaşıldı.

EĞLENCE İLGİ GÖRDÜ
Kim Milyoner Olmak İster’e 1,5 ay önce ablasıyla katılan Simay, 5 bin liraya mal olan 4’üncü soruda “William Shakespeare’in ‘Julius Caesar’daki cümle hangisidir” sorusuyla karşı karşıya kaldı. bir soru vardı Yarışmada eki karıştıran yarışmacı yanlış cevap vererek elendi. Sunucu Kenan İmirzalıoğlu ile Simay Atlı arasında eğlenceli bir diyalog yaşandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu