Haber

DÜZCE’de 3 Köpeğin Saldırısına Uğrayan Adamı Bir Kadın Sopayla Kurtardı

DÜZCE’nin Cumayeri ilçesinde Mehmet Şahin (57), 3 torununun saldırısına uğradı. Tosunların korna darbesiyle yere düşen Şahin, yakındaki bir kadının sopayla müdahalesiyle kurtarılırken, olay anı cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Olay anını anlatan Mehmet Şahin, “O kadın cesaretiyle beni kurtardı.”

Olay, önceki gün Cumayeri ilçesine bağlı Yaka Mahallesi’nde meydana geldi. Yetiştirici olan Mehmet Şahin, sığırlarını meraya çıkardı. Boğaları ineklerden ayırmak isteyen Şahin, bir boğanın ipini tutup kenara çekti. Bu sırada ‘Rüzgar’ isimli tosun, Mehmet Şahin’e kornayla vurup yere düşürdü, diğer 2 tosun ise Şahin’e saldırdı. 3 torununun saldırısına uğrayan ve acı içinde çığlık atan Mehmet Şahin’in yardımına çevredeki bir kadın koştu. Kadın koştu ve elindeki sopayla hayvanları korkutarak yetiştiriciyi kurtardı. Olay anları cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

‘O KADIN CESARETİYLE BENİ KURTARDI’

Beslediği 3 torununun saldırısından hafif sıyrıklarla kurtulan Mehmet Şahin, yaşadıklarını anlattı. Şahin, “Çantasının ipini topluyordum, arkamdan gelip pat diye vurdu. Tekrar vurdu. Ardından boynuzlarıyla beni soymaya başladı. Dördüncü darbede beni itti. Duvar. Adı Rüzgar. Beni yordu. O beni yorduktan sonra yalvarmaya başladım. Gözlerinin içine baktım ve ‘Yapma oğlum’ dedim. Sonra bağırmaya başladım, salavat getirdim, son nefesimi verirken bir boşluk buldum, bacaklarının ortasına girdim, beni duvara vurmasını engelledim, ortasından bir kadının geldiğini fark ettim. ‘Gelme, işim bitti, canın yanmasın’ dedim. Allah sizden bin kere razı olsun.” O kadın cesaretiyle beni kurtardı. Allah’a şükür iyiyim” dedi.

haber-defne.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu